• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako musí hráč postupovať ak podal stávku cez mobil a vyhral?

Hráč, ktorý si podal stávku cez mobil musí mať v prvom rade vykonanú registráciu bankového účtu na svojom mobilnom telefóne. Uskutoční tak odoslaním SMS s textom UCET medzera a cislo uctu vo formate IBAN na cislo 3333. Po úspešnej registrácii bude hráčovi doručená potvrdzujúca SMS či je jeho bankové číslo zaregistrované, aby mu následne mohla byť výhra vyplatená. Číslo účtu si vie hráč neskôr kedykoľvek zmeniť .

Ak hráč zistí, že vyhral zaujímavú výhru v jednej z číselných lotérií, bude mu pripísaná na jeho bankový účet v prípade, ak nepresiahne limit výhry 1000 eur. Ak bude táto výhra vyššia je potrebné si ju prevziať osobne v sídle spoločnosti TIPOS v otváracích hodinách. V prípade, ak príde hráč osobne do sídla spoločnosti TIPOS bude vykonané overenie totožnosti, kedy je hráč povinný si doniesť so sebou doklad totožnosti a aktívnu SIM kartu, z ktorej bola stávka uzatvorená.

 Lehota na vyplatenie výhry:
Všeobecne sa nárok na výhru v každej číselnej lotérii musí uplatniť v lehote najneskôr do 35 kalendárnych dní odo dňa žrebovania príslušného stávkového obdobia, na ktorý bola stávka uzatvorená. Ako náhle si hráč overí svoju výhru, resp. uplatní nárok na výhru, plynie prevádzkovateľovi lehota vyplatiť hráčovi jeho výhru ihneď alebo najneskôr do 5 pracovných dní odo dňa uplatnenia nároku. Výhra prepadne v prospech prevádzkovateľa v prípade, ak si hráč neuplatní nárok na vyplatenie výhry v 35 dňovej lehote.