• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako môže hráč tipovať LOTO prostredníctvom mobilu?

Hráčovi ponúkame dva spoľahlivé spôsoby ako tipovať prostredníctvom mobilu svoju obľúbenú číselnú lotériu LOTO.

Prvý jednoduchý a hlavne rýchly spôsob tipovania je odoslanie prázdnej SMS na číslo 3333. Následne sa hráč riadi pokynmi, ktoré mu budú bezplatne zaslané na jeho mobilný telefón. Hráč tipuje 6 čísel, ktoré vyberá z číselného radu od 1 do 49. V SMS správe používa znak LOTO na označenie danej číselnej lotérie, za ktorým napíše svojich 6 šťastných čísel. Výhru si hráč môže overiť odoslaním SMS s textom VYHRA na číslo 3333. Spätná SMS hráča informuje, či je práve on šťastným výhercom.

Druhý spôsob ako tipovať cez mobil je prostredníctvom aplikácie eTIPOS číselné lotérie, ktorú si hráč jednoducho stiahne do svojho mobilného telefónu alebo využije mobilný web na etipos.sk.

Aplikáciu nájde na našej webovej stránke etipos.sk v záložke Mobil. Ak však hráč nie je registrovaný musí si v prvom kroku zriadiť komplexné hráčske konto a až následne môže využívať všetky výhody tejto aplikácie.

Verní hráči, ktorí sú už registrovaní môžu ďalej pokračovať prihlásením cez menu vľavo do svojho hráčskeho konta, kde si z ponuky číselných lotérií vyberú číselnú lotériu LOTO. Zároveň tu nájdu aktuálne Jackpoty aj iných číselných lotérií.

Na online tikete sa volí počet žrebovaní, možnosť zvýšenia si šance na výhru pomocou JOKERa, systémová stávka a to najdôležitejšie je vybrať si buď svojich 6 šťastných čísel z radu od 1 po 49 alebo si vyberať automaticky vygenerované čísla (teda tzv. náhodný tip). Ak je hráč so svojím výberom spokojný, skontroluje si svoju stávku, zadá PIN kód a odoslaním ju potvrdí.

Tipovanie prostredníctvom mobilu má oproti klasickému tipovaniu mnoho výhod. Je to veľmi rýchle, jednoduché, spoľahlivé a hráčovi sa na rozdiel od papierového tiketu nemôže stať, že by svoj eventuálne výherný tip stratil. Je to ta najlepšia cesta ako si môže hráč splniť svoje sny a vyhrať závratné výhry.

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vám praje veľa šťastia v hre.

FOTO: TIPOS