• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako môže hráč tipovať EUROJACKPOT prostredníctvom mobilu ?

Tipovanie cez mobil je v dnešnej dobe veľmi obľúbené medzi hráčmi. Je to veľmi rýchly a hlavne dostupný spôsob tipovania kdekoľvek sa nachádzate. Stačí mať mobil a pripojenie na internet.
Aby hráč mohol tipovať prostredníctvom mobilu jednu z najväčších lotérií v Európe, číselnú lotériu EUROJACKPOT, je potrebné si stiahnuť do svojho mobilného telefónu aplikáciu eTIPOS číselné hry, ktorú nájde na webovej stránke www.etipos.sk v záložke Mobil alebo môže tipovať cez mobil aj prostredníctvom mobilného webu na etipos.sk.

Po stiahnutí aplikácie sa hráč prihlási cez menu vľavo do svojho hráčskeho konta. Ak ešte nemá zriadené hráčske konto, stačí, ak sa zaregistruje.
Po úspešnom prihlásení si hráč z ponuky číselných lotérií vyberie číselnú lotériu EUROJACKPOT, kde si zvolí svojich 7 šťastných čísel. Tipuje 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel, zvolí počet žrebovaní a zaškrtne možnosť JOKER. Ak si hráč nechce zvoliť svoje obľúbené čísla a nechá svoj osud na náhodu, vyberie si automatické generovanie čísel.

Následne si skontroluje svoju stávku a ak je v poriadku potvrdí ju. Ak v záložke ,,platba za stávku“ je so svojou stávkou spokojný, zadá PIN kód a odošle ju. Od tej chvíle je zaradený do hry o desiatky miliónov eur v číselnej lotérií EUROJACKPOT! Či hráč vyhral zaujímavú výhru sa dozvie v sobotu dopoludnia. Stačí kliknúť na položku MENU, konkrétne Moje výhry.
Ak si hráč nechce stiahnuť aplikáciu eTIPOS číselné hry, môže využiť spôsob odoslania SMS správy prostredníctvom mobilného telefónu.


Jednoducho pošle prázdnu SMS na číslo 3333 a riadi sa pokynmi, ktoré mu budú bezplatne zaslané na jeho mobilný telefón. Tipovanie pre hru EUROJACKPOT je rovnaké, tipuje 7 čísel, ktoré vyberá z číselného radu od 1 do 50 a ďalšie 2 čísla vyberá z čísel od 1 do 10. V SMS správe používa znak EJ na označenie hry Eurojackpot.

Každý piatok  hráte o fantastický Jackpot, s ktorým sa môžete pridať do klubu milionárov.

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Vám praje veľa šťastia.