•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Aké možnosti tipovania cez mobil ponúka spoločnosť TIPOS?

V dnešnej dobe mobilný telefón ponúka množstvo funkcií, ktoré nám vedia uľahčiť každodenný život. Preto aj weby tipos a etipos.sk sú dostupné aj pre mobilné zariadenia a tablety, čo znamená že naši priaznivci môžu využívať všetky naše služby z pohodlia domova. Hovoríme o tipovaní číselných lotérií, podávaní športových stávok, kúpe elektronických žrebov cez mobil, či dobíjaní herného konta cez SMS.
Hráči majú možnosť tipovania menovaných produktov TIPOS-u rôznymi spôsobmi a to napríklad cez SMS, prostredníctvom mobilného webu etipos.sk či cez dostupné mobilné aplikácie, akými sú eTIPOS čís. lotérie, eTIPOSkasíno a eTIPOS kurzové stávky.
Netreba však zabudnúť na tipovanie kurzových stávok, ktoré je taktiež dostupné cez SMS. Podrobné podmienky ako tipovať cez mobil hráči nájdu na našom webe tipos.sk v sekcií MOBIL.

SMS žreb s názvom ,,Dni šťastia“ si vie hráč jednoducho kúpiť cez svoj mobil. Stačí poslať SMS v tvare STASTIE na 3333 a hrať o neuveriteľných 100 000 €. Viac informácií o žrebe hráči nájdu na webovej stránke www.dnistastia.sk.

Hráči si môžu do svojich mobilov mobilné aplikácie. Momentálne sú dostupné po tri mobilné aplikácie pre systémy IOS a android. Napríklad obľúbené číselné lotérie EUROJACKPOT alebo LOTO môžu hráči tipovať prostredníctvom aplikácie eTIPOS číselné lotérie. S aplikáciou eTIPOS kurzové stávky hráči podávajú klasické športové stávky či LIVE stávky priamo vo svojom mobile ale aj tablete. A do sveta online kasína plného hier a zábavy hráči vstúpia cez aplikáciu eTIPOS kasíno.