• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Aké hry si zahráte v kasínach?

Kedysi platilo, že ak ste si chceli zahrať populárne hry ako Blackjack či Ruletu, museli ste pohľadať ozajstné kasíno. Dnes sa však všetko zmenilo, pretože do popredia sa čoraz viac dostávajú online kasína. Ich popularita stále rastie a pre mnohých hráčov sú rozhodne pohodlnejšou možnosťou, ako si zahrať a zároveň sa príjemne zabaviť v pohodlí domova. Stačí k tomu len počítač, pripojenie na internet, chuť na zábavu a dávka šťastia. Kým kamenné kasína mení čoraz viac hráčov za online kasína, tradičné hry stále zostávajú. Ktoré hry teda patria medzi najobľúbenejšie v tradičných a v online kasínach?

Baccarat je hra, ktorá je charakteristická vysokými stávkami. V Európe je táto kartová hra známa už od 15. storočia, kedy sa z Talianska dostala do Francúzska. V súčasnosti existuje v troch verziách, ale princíp je rovnaký: dvaja súperi, teda hráč a bankár ťahajú karty, pričom cieľom je čo najviac sa priblížiť k hodnote 9. K tejto hre nepotrebujete žiadne špeciálne schopnosti, atraktívnou ju robí skôr vzrušenie z vysokých stávok. Baccarat si môžete zahrať aj v našom online kasíne www. etipos.sk .

Blackjack je absolútna klasika a dodnes je v mnohých kasínach najpopulárnejšou hrou. Má totiž v sebe prvky, vďaka ktorým si hráči užijú aj veľkú dávku zábavy. Hráči ovládajú svoje vlastné karty a môžu hrať podľa vlastného uváženia. Táto kasínová hra kartového typu má nasledovný základný princíp: hráč hrá proti krupiérovi a snaží sa dosiahnuť väčší súčet bodov ako krupiér, nesmie však prekročiť 21. Samozrejme, táto kartová hra nechýba ani v online kasíne na našej webovej stránke.

Keno je hra lotériového typu, ktorú prevádzkovatelia ponúkajú v moderných kasínach, špeciálnych termináloch a tiež vo väčšine internetových kasín. Lákavé je na nej to, že keď má hráč šťastie, z minimálneho vkladu môže vyhrať aj tisíce eur. Tipujúci tipuje 1 až 10 čísel z 80 čísel číselného radu od 1 do 80. V každom žrebovaní je vyžrebovaných 20 výherných čísel. Klasické živé Keno používa veľký sklenený valec s očíslovanými loptičkami vo vnútri.

Ruleta je bez akejkoľvek diskusie považovaná dodnes za kráľovnú kasínových hier. Vznikla v 17. storočí vo Francúzsku a patrí medzi najhranejšie kasínové hry po celom svete, pretože každý hráč dokáže jej pravidlá rýchlo pochopiť a za pár minút roztočiť ruletu a hrať o veľké peniaze. Ruletový stôl, ruletové pravidlá a s tým spojená etiketa vytvárajú priam dokonalý súlad hry a zároveň neopakovateľnú zábavu! Medzi stolovými hrami nájdu hráči aj niekoľko druhov tejto obľúbenej hry aj v našom online kasíne .

Výherné prístroje alebo ľudovo nazývané automaty sú súčasťou kasín a hráčmi vyhľadávané, keďže sa návratnosť stávok pohybuje na úrovni okolo 80 percent. Medzi najstaršie valcové automaty patria ovocné prístroje. Medzi hráčmi sú mimoriadne obľúbené v našom online kasíne.

Kvôli týmto obľúbeným hrám však nemusíte kupovať letenku do kasína v Las Vegas. Naše online kasíno www.etipos.sk hráčom ponúka široké spektrum hier. Mnohé si dokonca môžete zahrať bez vkladu, len pre zábavu a pre hráčov, ktorí obľubujú napätie, aj s vkladom s možnosťou zaujímavých výhier.

Zdroj foto: TIPOS