•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Aj EUROMILIÓNY z vás môžu spraviť milionárov!

Číselnú lotériu EUROMILIÓNY spoločnosť TIPOS prevádzkuje na Slovensku od 1. mája roku 2004. Vedeli ste, že aj vďaka tejto hre máme u nás o zopár milionárov navyše?

Ak sa povie miliónová výhra, spravidla si hráči predstavia LOTO alebo EUROJACKPOT, pretože práve tieto číselné lotérie sú na Slovensku najobľúbenejšie a nejeden hráč si vďaka šťastným číslam vylepšil svoj rozpočet. Iné predstavy o miliónoch však má šťastlivec z Košického kraja, ktorý vďaka tomu, že si skúsil šťastie práve v EUROMILIÓNOCH, vyhral v roku 2011 neuveriteľných 7 782 560,60 eur! Získať výhru v 1. poradí, takmer 8 miliónov eur, tomu už sa povie riadna dávka šťastia!
Hra prešla viacerými faceliftami. Najvýznamnejšia zmena bola v roku 2013, kedy pribudlo aj ďalšie žrebovanie a hra EUROMILIÓNY sa odvtedy žrebuje dvakrát týždenne. V súvislosti so spomínanými zmenami sa na hráča z Trnavského kraja usmialo šťastie a v októbri roku 2014 vyhral v EUROMILIÓNOCH JACKPOT vo výške viac ako 7 miliónov eur, konkrétne – 7 159 091,75 eur. No a keď sme už pri slovenských milionároch, ktorí sa nimi stali vďaka číselnej lotérii EUROMILIÓNY, nemôžeme zabudnúť ani na výhru z októbra roku 2015, a to 2 364 612,90 eur. Táto stávka bola uzatvorená v Banskobystrickom kraji. Zdá sa, že v posledných rokoch je práve október obzvlášť úrodný na euromiliónových výhercov. V uplynulých týždňoch sa JACKPOT v tejto hre vyšplhal na závratnú sumu – niekoľko týždňov sa blížil k sume 6 miliónov eur, až ju napokon prekonal! A to už skutočne stojí za zváženie, či si zatipujete osem šťastných čísel.
V číselnej lotérii EUROMILIÓNY hráč tipuje spolu osem čísel tak, že sedem čísel tipuje z 33 čísel číselného radu od 1 do 33 a súčasne tipuje jedno číslo zo šiestich číselného radu od 1 do 6. Žrebuje sa spolu osem výherných čísel tak, že sedem výherných čísel sa žrebuje z osudia, v ktorom je pred žrebovaním vložených 33 čísel v rade od 1 do 33 a jedno výherné číslo sa žrebuje z osudia, v ktorom je pred žrebovaním vložených 6 čísel v rade od 1 do 6. EUROMILIÓNY sa žrebujú vždy v utorok a v sobotu a od roka 2016 je k hre zavedená aj doplnková hra JOKER. Ešte vždy váhate? Nezabúdajte na staré známe pravidlo: kto nehrá, nevyhrá!