• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

90 miliónov eur čaká na vás už tento piatok v EUROJACKPOTE!

Už tento piatok sa veľa toho môže vo vašom živote zmeniť! V číselnej lotérii EUROJACKPOT sa Jackpot vyšplhal na fantastických 90 miliónov eur. Táto obrovská suma peňazí môže byť vaša a možno, že jediná stávka môže rozhodnúť o vašej budúcnosti. Práve tá vaša stávka môže byť rozhodujúca! Stačí si tipnúť dohromady sedem čísel a uzatvoriť do tohto piatka stávky v EUROJACKPOTE.

Čo všetko si dokážete zaobstarať za 90miliónov eur? Určite bezstarostný život, ak ide o vašu finančnú situáciu. Z tejto sumy by ste dokázali fungovať do konca života a mohli by ste si dopriať to, po čom vaše srdce túži. Či už ide o splnenie cestovateľských snov, alebo bývania či o iné veci, ktoré nám spôsobujú radosť, dodávajú pocit pohodlia a bezpečia. Prípadov, keď výhry v číselných lotériách mnohým ľuďom zmenili život od základov, je mnoho. Kde je napísané, že práve vy nemôžete byť už tento piatok jedným z nich?

Kľúčom k výhre 90 miliónov eur v číselnej lotérii EUROJACKPOT je v prvom rade uzatvorená stávka. To znamená, že najprv si tipnete dokopy sedem čísel, pričom prvých päť čísel je z číselného radu od 1 do 50 a ďalšie dve čísla sú od 1 do 10. Je len na vás, či si zvolíte vaše obľúbené čísla, alebo to ponecháte na náhodný výber čísel. Následne musíte uzatvoriť stávku buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS na číslo 3333.

Už tento piatok večer sa dozviete, či práve vaša stávka bola tá vyvolená. Krátko po 20. hodine žrebujú vo Fínsku výherné čísla v číselnej lotérii EUROJACKPOT. Možno, že Jackpot vo výške 90 miliónov eur čaká práve na vás, tak nezmeškajte svoju šancu.